KnightsMu Official Forum
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

-=MuOnline's Best Forum=-
 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ce va place sa faceti in timpul liber?

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
TheKnight
Admin
Admin
TheKnight


Mesaje : 93
Data de înscriere : 01/05/2008
Localizare : intr-un extaz euforic de :X intr-un infern

Ce va place sa faceti in timpul liber? Empty
MesajSubiect: Ce va place sa faceti in timpul liber?   Ce va place sa faceti in timpul liber? Icon_minitimeVin Mai 02, 2008 11:45 pm

Mie imi place sa ies cu prietenii, sa merg in club, sa joc baschet sau tennis:X, sa merg la studio sa inregistrez:P sa ies cu fetele:X etc:P
Sus In jos
mapy
Membru
Membru
mapy


Mesaje : 24
Data de înscriere : 02/05/2008

Ce va place sa faceti in timpul liber? Empty
MesajSubiect: Mie imi place in timpul liber   Ce va place sa faceti in timpul liber? Icon_minitimeVin Mai 02, 2008 11:47 pm

Sa ies cu prieteni, sa ma joc fotbal, umblu dupa gagici Smile Cam atata
Sus In jos
oana
Admin
Admin
oana


Mesaje : 2
Data de înscriere : 01/05/2008
Varsta : 31

Ce va place sa faceti in timpul liber? Empty
MesajSubiect: Re: Ce va place sa faceti in timpul liber?   Ce va place sa faceti in timpul liber? Icon_minitimeVin Mai 02, 2008 11:55 pm

in timpul liber imi place sa ies in orash sa ma plimb ..sa asc muzik Very Happy.....sa vb p mess:X:*
Sus In jos
SpikE
Moderator
Moderator
SpikE


Mesaje : 52
Data de înscriere : 06/05/2008
Varsta : 29
Localizare : Hunedoara

Ce va place sa faceti in timpul liber? Empty
MesajSubiect: Re: Ce va place sa faceti in timpul liber?   Ce va place sa faceti in timpul liber? Icon_minitimeMar Mai 06, 2008 3:21 pm

mie in timpul liber imi place sa ies in orash cu prieteni, sa ma joc pe calculator(cel mai mult ma joc mu dar mai ma duc si la un cs Razz ) si stau si pe mess Smile
Sus In jos
https://knightsmu.forumgratuit.ro/
Continut sponsorizat





Ce va place sa faceti in timpul liber? Empty
MesajSubiect: Re: Ce va place sa faceti in timpul liber?   Ce va place sa faceti in timpul liber? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce va place sa faceti in timpul liber?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce muzica va place
» Ce muzica va place?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
KnightsMu Official Forum :: KnightsMu-Categorie pentru Jucatori :: Discutii Libere-
Mergi direct la: